SchleTeki optilise kinnituse hermeetik

7.95

Tootekood: 6971 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Kindlalt liimiga kinnitamiseks ja optika kokkupanekuks, mille saab täielikult eemaldada ilma jääke jätmata.

Kui sihiku liimimine sobimatu liimiga kinnitusrõngastesse toob kaasa probleeme, nagu värvikahjustused ja seega ka sihiku väärtuse kadumine hilisemal lahtivõtmisel, siis üldiselt ja eriti suure tagasilöögiga kaliibrite puhul ei saa sobivat liimi kasutada. ei tohiks loobuda nt. optika kaitsmiseks vibratsiooni eest ja kinnitusrõngastes “eksimise” vältimiseks.

SchleTek Optic-Mount-Sealant on uuenduslik lahendus sellele väljakutsele, kuna seda saab eemaldada täiesti jäägivabalt ja kahjustamata. Optic-Mount-Sealant ei ole liim selle tavamõistes, vaid kummil ja silikoonil põhinev vedel kumm, mis on spetsiaalselt välja töötatud kinnitusrõngaste ja optika vaheliseks ühendamiseks. Kumm vulkaniseerub 24 tunni jooksul ja hoiab seega optikat paigal libisemis- ja vibratsioonikindlalt.

Optic-Mount-Sealant on lihtne peale kanda, ökonoomne kasutada ning ennekõike vaevatu ja õrn eemaldada, jätmata kriimustusi ja kahjustusi. Tänu 200 ml kolbampulli spetsiaalsele peale ei kuiva Optic-Mount-Sealant isegi pärast kasseti avamist ära.

Tähtis: Ärge kunagi ületage kinnituskruvide kindlaksmääratud pingutusmomenti.

Maht: 8 ml