Relva keermemääre

15.95

Tootekood: 6973 Kategooriad: , , , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Cera-Grease – suure jõudlusega keermemääre kompensaatori keermetele
Suure jõudlusega keermemääre kompensaatori keermetele ja kõikidele koonu kinnitustele. Lihtne lahti võtta ja optimaalne kaitse kinnikiilumise, korrosiooni ja keerme kulumise eest.

Cera-Grease on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks kompensaatori keermetel, adapteritel ja koonu kinnitusdetailidel, kus seal tekivad äärmuslikud temperatuurid. Suure jõudlusega määre on mittetoksiline, metallivaba, valmistatud parimate keraamiliste osakeste baasil ja käitub neutraalselt mitmesuguste materjalide suhtes. Seetõttu saab Cera-Grease’i probleemideta kasutada ka alumiiniumdetailidega.

Oma erakordse temperatuuritaluvusega -20°C kuni 1500°C ja parimate vabastamisomadustega ei sobi Cera-Grease mitte ainult ideaalselt summutite ja õhuklappide kinnitamiseks automaatrelva,vintpüssi ja jahipüssi külge hobi- ja jahisektoris, vaid sobib ideaalselt ka rasketele esemetele. kasutamine sõjaväes ja ametiasutustes. Isegi pärast materjalimahukat kasutamist on selle abil lihtne professionaalses sektoris koonupidureid, koonu välgu summutajaid ja muid kinnitusi lahti võtta. Cera-Grease pakub kauakestvat kaitset kinnikiilumise ja põlemise, samuti korrosiooni ja keerme kulumise eest isegi kõige karmimates tingimustes, vibratsioonis ja väga söövitavas keskkonnas.

Cera-Grease’i olulisemad omadused lühidalt
Vastupidav kõrgele temperatuurile -20°C kuni 1500°C
mittetoksiline vasevaba, niklivaba, alumiiniumivaba, sulfiidivaba, molübdeenivaba, PTFE-vaba, silikoonivaba
Keraamika baasil valmistatud kuumkruvi segu
Parimad eraldusomadused
Lihtsustab oluliselt kokkupanekut ja lahtivõtmist
silub pindu ja kaitseb keskkonnamõjude eest
takistab usaldusväärselt kinnijäämist, põlemist ja korrosiooni
vähendab oluliselt hõõrdetakistust ja kulumist
Hoiab ära kontaktkorrosiooni erinevate metallidega
märgistuseta vastavalt määrusele (EÜ) 1272/2008 (CLP)
Cera-Grease’i peamised kasutusalad
kompensaatori keermetel, adapteritel, kõikidele tsiviil- ja sõjalistele , eelkõige leegikompensaatoritel, nagu summutid, välgu summutid, kompensaatori  keermetl või tagasilöögivõimendid nt. õhuklappide määrdena õhuklappidele ja  keermestatud mutri paigaldamiseks, kui kompensaatorit kinnitust ei kasutata.
Kõikjal, kus tõusevad kõrged temperatuurid ja on vaja temperatuuristabiilset, metallivaba määrdeainet ja kiilumisvastast ainet

Maht: 15 ml