Kuulivestialune särk

99.00

Puhasta
Tootekood: 5942 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Oled tundnud vastikust et kuulivestialune särk tuleb püksist välja või materjal on keha vastu vastik? Sellele on nüüd lõpp!

Glawgear lahingusärk ehk kuulivestialune särk on välja töötatud koos Euroopa eriüksusega. Rakendatud on 0peraatorite tagasisidet ja ühendatud kangaste viimaste arengute ja tekstiilitehnikaga . Särki on ulatuslikult kohapeal katsetatud, veelgi parandatud ja hiljem üksusele väljastatud. Tagasiside oli nii muljetavaldav, et otsustati see särk tuua ka tavamüüki.

Särk on kompromissitult kujundatud lahingus kandmiseks või taktikalistel operartsioonidel ja mida saab spetsiaalselt kanda kuulivesti  all. Selle anatoomiline sobivus tagab suurepärase kandmismugavuse ja väldib rõhupunkte. Varrukad ja varrukataskud on olnud täiesti uue disainiga ning neil on ergonoomiline liigend, mis tagab veelgi parema mugavuse ja liikuvuse. Tugevdatud küünarnukikohad millsesse saab lisada kaitsmed (saadaval lisavarustusena). Tõmblukuga krae on mõeldud kasutamiseks erinevates olukordades teie mugavuse ja tolmu sissetungimise vältimiseks. Õlakoht on ilma õmbluseta, et vältida seljakoti, plaadikandja  või kuulivesti rõhumist õmblusele. .

Torso jaoks mõeldud FR-kootud kangas läheb ka uusimasse arengujärkku, käetunde, niiskust imava ja higi abordi osas on see veelgi parem, hoides seda siiski vastupidavana, kergekaalulisena, antimikroobsete ja omaste leegikindlana (EN ISO 14116). Varrukate ja krae kangas on Mil Spec NIR NYCO blend

– Põhjalikult katsetatud, katsetatud ja tõestatud Euroopa eriüksustega
–  rullitavad varrukad
– lukuga krae
– saab varustada kapuutsiga (saadaval valikuliselt)
– Õlavarrele mahukad taskud
– Vastupidavad ja väga mugav kehale
– Tulekindel silmkoekangas torsole vastavalt standardile EN ISO 14116
– pikendatud torso, et vältida särgi püksist välja libisemist(katsetatud ka teiste särkidega ja vaieldamatult parim tulemus oli Glawgear särgil)
– Kiire kuivamine, pehme ja mugav
– niiskust imav ja hingav
– Suurepärane kandmismugavus ja kerge
– sportlik vorm
– sisemised taskud kaitsmetele.

Suurusest niipalju et M suurust saab kanda nii M kui L suuruses inimene.

 

Lisainfo

Värv

Oliiv roheline

Suurus

M