Wileyx SABER ADVANCED 2 klaasiga

79.00

Laost otsas

Tootekood: 6212 Kategooriad: ,

Kirjeldus

SABRE ADVANCED on mudel, mis aitas luua Wiley X-i kaitseprillide seeria. Siit saate funktsionaalsuse ja vastupidavuse poolääristeta raami disainis, reguleeritavate teleskoopsilmadega, mis tagavad teie silmade täieliku kaitse. SABRE AD ning kombineerituna 360˚ traatsüdamikuga ninaotsaga, mis on kohandatav iga nina suuruse ja kujuga, on teile olenemata valikust alati tagatud mugavus . See ühildub NVG-ga ja on saadaval ühe, kahe ja kolme objektiiviga komplektides, tagades, et SABRE ADVANCEDiga ei pea te kunagi leppima keskmisega.

LÄÄTSED:
Hall
Hallid läätsed neelavad kõiki värve võrdselt, säilitades sama värvitaju nagu ilma päikeseprillideta. Need sobivad suurepäraselt ereda valguse tingimustes, tagavad maksimaalse pimestamise vähendamise ja sobivad suurepäraselt kõikidele välispordialadele eredates tingimustes, sealhulgas golf, jooksmine ja jalgrattasõit.
100% UVA/UVB kaitse
Läätsede põhivärv: hall

Läbipaistvad läätsed
Nende läätsedega saavutate maksimaalse valguse läbilaskvuse, võimaldades teil näha täpseid värviväärtusi. Ideaalne häguse või pilvise ilmaga, samuti hämaras/koidikul ja siseruumides kasutamiseks. Ideaalne siseruumides sportimiseks, nagu squash, tennis, käsipall ja futsal, ning varajastel tundidel jahipidamiseks.
100% UVA/UVB kaitse
Läätsede põhivärv: selge

Kaasas prillde karp mis muidu müüakse eraldi Semi Hard Case W/ MOLLE STRAP Wileyx