SchleTek snaiprimääre

14.00

Tootekood: 6988 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Gun Tuning Sniper-Grease relvamääre kõikidele plastik-plastik ja plast-metall liikuvatele osadele. Parimad eraldus- ja libisemisomadused koos väga hea plastikuga ühilduvusega.

SchleTek Gun Tuning Sniper Grease on relvamääre, mis on spetsiaalselt välja töötatud plastik-plasti- ja plast-metallil rakenduste jaoks. Sellel on suurepärased eraldus- ja libisemisomadused ning see sobib ideaalselt kõikjal, kus on plastiku ja metalli kontaktpindu (nt püstolite ja vintpüsside polümeerkäepidemed või turvatelje lukustusdetailide määrimiseks). Märgatavalt vähenenab taandurvedru häält.

GTS-püstolimäärde muud positiivsed omadused on selle kõrge oksüdatsioonikindlus ja vähene kalduvus aurustuda. Gun Tuning relvamääre on külma ja kuuma veekindel, vananemis- ja temperatuurikindel ning pinda tihendades tagab, et mustus seda rünnata ei saaks. See käitub neutraalselt metalli ja plasti, aga ka puidu ja tuhmumise suhtes. Tänu laiale temperatuurivahemikule -50°C kuni +180°C sobib püstolimääre ideaalselt kõikidele temperatuuridele.

GTS-i püstolimääre ei mõjuta puitu ja selle värvi.

Maht: 15 g