20L seljakott lasercut

44.00

Tootekood: 6066 Kategooria:

Kirjeldus

Mission Pack Laser Cut

Mõõdud: 42 x 20 x 25 cm
Kaal: 1095g
Väv: OD Green

Maht ca 20 L

Assault Pack,  OD Green värvitoonis ja kogumahutavusega 20 liitrit.

Selle mudeli traditsioonilise molle asemel kasutati Laser-Cut-Loop-System-lamineeritud polüestrit laseriga lõigatud aukudega, mis ühilduvad MOLLE/PALS standardiga.

Seljakotil on kaks suurt peamist sektsiooni. Esmalt  suur võrktasku ja tõmblukuga tasku väikeste esemete jaoks. Teine pakub täiendavaid võrktaskuid dokumentidele jne.

Esiküljel on õmmeldud kaks taskut. Alumisse kohta on paigutatud täiendavad sektsioonid. Kõigil taskutel on tugev kahesuunaline tõmblukk paksude hammastega ja tõmbetrossid lihtsaks ja kiireks kasutamiseks.

Polsterdatud seljaosa on valmistatud EVA vahtplastist ja ventileeritud võrgust, mis tagab kõrge mugavuse. Mugavad pikkusega reguleeritavad õlarihmad on varustatud vertikaalse rihma, eemaldatava puusavöö ja D-rõngastega.

Seljakoti külgedele ja põhjale on õmmeldud komposiitlukkudega kompressioonrihmad. Külgedel on ka vertikaalsed pikad sektsioonid.

Koti esiküljele ja külgedele on paigaldatud spetsiaalsed laseriga lõigatud augud seadmete kiiremaks ja lihtsamaks kinnitamiseks.